SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Diyarbakır Sohbet Odaları

Sohbet Konumuz bu gün .Diyarbakır şehri üzerine sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de vermiş olduğumuz seviyeli ve http://www.sohbettanesi.com/kaliteli chat odalarımıza artık sizler de Google üzerinden çok kolay bir şekil de sitemize giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle sizlere Diyarbakır şehri hakkında kısa bilgiler sunmak istiyoruz. Sizler de bizlere daha faydalı ve detaylı bilgiler sunmak isterseniz bu konumuz altında yorumlar da bulunarak sitemize giriş yapan gerekse, Diyarbakır ve yöresindeki insanlar hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilecekler.

Diyarbakır Hakkında Genele Bilgi

Diyarbakır Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, Dünya’nın en eski şehirlerinden biri olan Diyarbakır’a ev sahipliği yapan tarihi bir ildir. Bir çok medeniyetleri ve tarihi güzeliğiyle Güneydoğunun Paris’i olarak adlandırılan Diyarbakır bir çok tarihi ve turistlik kültürlere sahip medeniyler şehri olarak bilinmektedir.

Diyarbakır’ın önemli yerleri: Diyarbakır Kalesi: Burada bulunan Surların uzunluğu 5,5 km, yüksekliği 10-12 metre, kalınlığı 3 – 5 metredir. Cin seddinden sonra en büyük sur olma özelliğini taşımaktadır. Dicle vadisi burada bulunmaktadır. Aynı şekilde Malabadi köprüsü ile Diyarbakır çok meşhur bir şehrimiz olarak bilinmektedir. Malabadi Köprüsü tamamen buram buram tarihimize ışık tutan köprülemizin başında gelmektedir. Bu köprü Akkyonulular zamanından kalma bir tarih köprüsüdür. Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde bulunmaktadır. Dicle köprüsü, Haburman köprüsü diğer meşhür köprülerdir. Diyarbakır da bir çok tarihi çeşme ve el sanatları bulunmaktadır.

Bir çok kilise ve medreselerin yer aldığı bu tarihi şehrimizde her gün binlerce turist ve yerli insanlar bu şehrimizi ziyaret etmektedir. Diyarbakır ticari ve spor alanında genişlemiş bir şehrimiz olarak halk geçimini genellikle ticaret yada petrol benzin tekel gibi ürünlerde elde etmektedir. Bir zamanlar eşkıya ve kaçakcılığın çok yaşandığı bu tarihi şehrimiz artık günümüz de bir çok Avrupa şehrine örnek olarka gösterilmektedir. Diyarbakır’ı bugüne kadar görmediyseniz muhakkak sizlere tavsiye ediyoruz, tarihi yönden gezmenizi öneriyoruz, emin olun çok farklı ve yöresel zenginliklerin mahale yemeklerin meşhur olduğu bu şehrimizi çok beğeneceksiniz.

Diyarbakır Sohbet Odaları
Diyarbakır Sohbet Odaları

Evet değerli Diyarbakır ve çevresi şehir il,ilçeler den sitemize giriş yapan Bay ve Bayan kullanıcılarımıza sizlere kaliteli bir ortamda sohbet etmenizi sağlamak amacı ile bu sitemiz açılmıştır. Diyarbakır sohbet odalarımıza sizler de giriş yapmanız çok kolay. Öncelikle Google arama motoru üzerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımız kendinize bir takma isim (nick – rumuz) alarak sizler de ana sayfamızda bulunan sohbet’e giriş butonuna tıklayarak chat odalarımıza çok kolay bir şekil de giriş yapabileceksiniz.

Diyarbakır muhabbet odalarımıza sizlere vermiş olduğumuz başlıca sohbet ve diyalog felsefe kanallarımız sırası ile: #Sohbet, #Oyun, #Radyo, #Diyarbakırsohbet ve #Muhabbet odaları olarak sizlere ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de hizmet sunmaktayız. Her yaşa uygun chat odalarımızda sizler de kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sitemize diğer istek iletişim ve önerileriniz için bizlere sunucumuzun genel yardım kanalları olan #OperHelp ve yardım odalarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mobil cep telefonlarınız ile muhabbet odalarımıza katılım sağlayabilirsiniz. Sitemiz tamamen mobil ve android destekli olup sizlere bu doğrultuda hizmet sunmaktadır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kızlarla Mobil Sohbet Kızlarla Mobil Sohbet

kızlarla sohbet Kızlarla Mobil Sohbet OdalarıToplumumuzda inançlarından kaynaklı çok sayıda bulunmaktadır. Senelerce yerleşmiş olan yanlış yargılar nedeni ile ...

DEVAMI
Dertli Sohbet Odaları Dertli Sohbet Odaları

sohbet Dertli Sohbetler Damar Sohbet Odaları Mobil Sohbet SiteleriDertli SohbetlerOdaları: Dertsiz insan yoktur. Özellikle son günlerde Pandemi sebebiyle insanların yalnız...

DEVAMI
Gebzelilerin Buluşma Noktasına Herkes Davetli Gebzelilerin Buluşma Noktasına Herkes Davetli

Gebzelilerin Buluşma Noktasına herkes davetlisinizMerhaba kıymetli Gebze sohbet odaları kullanıcıları Gebze nin en gözde en hoş en...

DEVAMI
.