SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Batman Sohbet Siteleri

Batman Sohbet Siteleri

Batman Sohbet Siteleri Tarihi Eski olmasa da çok fazla Siirt in Eski bir köyü ilçe side olsa Eskiye nazaran Şuan ki Durumuyla Siirt en çok çok büyük yerlere gelmiş yerleşim ve nüfus bakımından Güneydoğu nun en gözde illerindendir.

Batman Sohbet Sitesi Aramalarına Girmek isteyip Batman Chat sayfası isteklerini yerine getirme anlamında Bu sayfamız yani dünyanın sohbet sitesi olan sitemiz sizlerin rahat güzel sohbet etmeniz için hazırlanıp sizlere sunulmuş olan bu sayfamız tamamen Batman ücretsiz sohbet tir.

O yöre insanları tamamen candan olup yardımsever bir halktır. Türkiye Petrolleri Anonim Ortakları (Tpao) Gençler için ve o yöre halkı için tamamen iş fırsatı anlamında büyük bir şanstır.

Gelelim Tarihi Hasankeyf ilçesine değerli ziyaretçilerimiz Hasankeyf Bir çok medeniyete Yer vermiş muazzam güzelleği sahip çok eski bir yerleşim yeridir her yıl binlerce Turist in Güneydoğu ziyaretinde mutlaka gelip görmeye geldikleri Batmanın bir noktası konumundadır.

Arkeolog kazılarda hala ve hala Tarihi eserler çıkmaktadır. Ve bu çalışmalar sürmekte olup Tarihi eserler gün yüzüne çıkmaktadır.

Ne yazıkki Önümüzdeki yıllarda Hasankeyf Baraj projesiyle Sular altında kalacaktır buda Tarihi Yerleri severleri çok üzmektedir yöre halkınıda aynı şekilde.

Unesco Tarihi yerler Potansiyeline girseydi eğer Hasankeyf belki bu proje durdurulabilinirdi.

 

Batman bir ara Türkiye de Lüks Araç sıralamasında 3. sırayı almıştı.

Yeni Yapılan Hava alanıyla Bölge halkının Diyarbakır hava alanını kullanmsı azalmış bulunmaktadır her gün istanbul ve ankara seferleri olmaktadır buda iş adamlarını yöre halkını oralara gitme anlamında rahata erdirmiş bulunmakta.

sohbet tanesi Nufusu neredeyse 500 bini geçmiş olmaktadır Batmanın ilerde Büyük şehir olmaya aday bir şehrimizdir.

Batman Üniversitesi Sohbet İsteklerinde bulunan öğrencilerimize her zaman dediğimiz gibi dersler aksatılmamak sözüyle sizlerede burada yer vermekteyiz boş zamanlarınızda sizleri aramızda görmeyi isteriz.

Batman sohbet tanesi Sohbet tamamen sitemiz üzerinden ücretsiz sağlanabilmekte olup seviyeli ortamı sizlere kaçınılmaz kılmak için gece gündüz çalışmalar içindeyiz.

Batmanın ilçeleri Şu şekilde;

Sason,Kozluk,Hasankeyf,Gercüş,Beşiri olmakla beraber bunlardır.

Batmanın plaka kodu 72 dir.

Sizlere Dünyanın sohbet sitesi olan tüm dünya haklarını misafir eden sohbet tanesi Chat sitemizde bol kaliteli hoş sohbetler ayrıca Batmanlı sohbet dileriz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Evli Sohbet Odaları Evli Sohbet Odaları

evli sohbet Sohbet edip hoş vakit geçirmek isteyenlerin bulunduğu platforma siz de giriş yaparak burada eğlenceli anları gerçekleştirebilirsiniz. Emin olabilirsiniz...

DEVAMI
Travesti Buluşma Noktası Travesti Buluşma Noktası

sohbt Alt yapıları birbirinden farklı olan ama hepsinin aynı amaca hizmet ettiği Chat sohbet programları genelde yalnızlıktan sıkılmış, sevgili yapmak...

DEVAMI
Dul Sohbet Odaları Dul Sohbet Odaları

dul sohbet İnsanlar her yeni gün hayatlarına yeni insanlar alma çabası içine girmektedir. İster normal yaşantılarında olsun ister internet üzerinden...

DEVAMI
.