SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sohbetimol

Sohbetimol Sanal ortam öyle bir yer ki başına geçen herkes olmak istediği karaktere bürünüyor. İnsanlar klavye başına geçtikten sonra duygularını en rahat bir şekilde duygularını ifade etmektedirler. Chat ortamlarında dilediğiniz gibi sohbet edebiliyorsunuz.

Bu Chat sitemizde ise diğer sitelerde olduğu gibi diğer insanlarla sohbet kurmanı açısından bazı sanal radyo sitelerinin yayınları paylaşılmaktadır. Bu yayınlar sayesinde kullanıcılar birbirleri ile konuşacak konuları daha çabuk bulacaklardır.

Kullanıcılara eğlence ve bilgi kaynağı olan bu radyolar 2018 li yıllardan beri varlığını sürdürmektedirler. Sohbet ederken müzik dinlemek herkesi mutlu edeceğini düşündük.

Bizlerde gelenekleşmiş olan bu radyo kültürünü sitemize entegre ettik. İnsanların dertlerini anlatabileceği bir radyomuz mevcuttur. Bu radyo sizin gönderdiğiniz mesajları görerek sizlere cevaplar verebilir. Aynı zamanda da istek parça yapabileceğiniz bu alanda dilediğiniz kişiye armağan ederek şarkı yayınlamalarını sağlayabilirsiniz. Radyoda çalan neşeli dertli şarkılar duygu halinize eşlik edecektir.

Sanal Radyo da Neler Çalıyo

İstek Şarkı Saati: İstediğiniz şarkı arşivimizde varsa mutla çalınacaktır.

Sıradaki şarkı: Sıradaki şarkıyı Kullanici’ya armağan ediyorum gibi yazılar gönderebileceğiniz ve istediğiniz mesajı yanına yazarak dilediğiniz kullanıcıya hediye edebilirsiniz.

En Dertli Sohbet: Dertlerinizi anlatabileceğiniz radyo yanına katılabileceğiniz zamanlar bulunmaktadır. Dertlerinize çare bulacak insanlar da radyoda mesaj yayınlayabilirler.

Mutlu Sohbet: Gırgır şamatayla geçecek olan saatlerde dünyayı unutup yayına katılabilirsiniz. Eğlenceli dakikalar geçirmeniz bizleri de mutlu edecektir.

Ücretsiz Radyo Dinleme Olanağı

Radyo dinleyip eğlenebileceğiniz, hüzünlenebileceğiniz bu ortamda sohbet etmek radyo yayınlarına katılmak istek şarkılarda bulunmak tamamıyla ücretsizdir. Hem de her sohbet odasında aynı koşullarda dinleyebilirsiniz.

Sitemiz Sohbet mobil uyumlu olduğu için, kolayca akıllı telefonlarınızdan bağlanıp, dinleyebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken şey üst blokta bulunan megafon tuşunun açık olup olmadığını kontrol etmek. Açık konuma getirdiğinizde sorunsuz bir şekilde radyo yayınını dinlemeye başlayabilirsiniz. Radyo yayını internetinizden yemeyecek ve rahatlıkla dinlemenizi sağlayacaktır.

Hem sohbet hem eğlence istiyorsanız durmayın ve sisteme bir rumuz ya da nick name ile kayıt olun. Kayıttan sonra basit ara yüz sayesinde her türlü işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Evli Sohbet Odaları Evli Sohbet Odaları

evli sohbet Sohbet edip hoş vakit geçirmek isteyenlerin bulunduğu platforma siz de giriş yaparak burada eğlenceli anları gerçekleştirebilirsiniz. Emin olabilirsiniz...

DEVAMI
+18 Sohbet +18 Sohbet

indir Sohbet siteleri son dönemlerin en tanınmış arkadaşlık siteleri arasında bulunmaktadır. Özellikle de iletişim konusu ile ilgili sorun yaşayan veya...

DEVAMI
Travesti Buluşma Noktası Travesti Buluşma Noktası

sohbt Alt yapıları birbirinden farklı olan ama hepsinin aynı amaca hizmet ettiği Chat sohbet programları genelde yalnızlıktan sıkılmış, sevgili yapmak...

DEVAMI
.