SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sohbet Et Güzel Zaman Geçir

Sohbet Et Güzel Zaman Geçir

sohbet tanesi sohbet dinle uygulamalarından bir tanesi olan telefonla sohbet, ülkemizde geçmiş yıllarda oldukça popüler idi. İlk çıktıklarında 900’lü numaralarda, canlı olarak sohbet edebiliyordunuz. Tabi ki o zamanlar farklı versiyonlar olarak karşımıza çıkıyordu. sohbet tanesi Chat edilen kişi, kimi zaman psikolojik sorunlar ile ilgili danışman oluyor, kimi zamanda normal bir sohbet yapabileceğiniz kişi oluyordu.

Bir de günümüzde de geçerli olan sıcak sohbetlerin temeli, 90’lı yılların başlarında, ülkemizde yer almaya başladı.

SOHBET BİR İHTİYAÇTIR

Etrafımızda sohbet edecek bu kadar insan varken, neden telefonla sohbet etmeye ihtiyaç duyarız? Aslında bu sorunun cevabı oldukça basittir. İnsanlar beğenilerini ve dünya görüşlerini paylaştıklarını hissettikleri kişiler ile sohbet ederler. Bir anlamda, ruhumuzu okşayan kişiler ile sohbet etmeyi tercih ederiz.

Yapılan araştırmalar, canlı yapılan sohbetlerin, insanların psikolojik ihtiyaçlarından kaynaklandığını ortaya koydu.

SOHBET HATLARI

90’lı yılların sonlarına doğru çok farklı türlerde sohbet dinle hatları bulunuyordu. Sohbet etme ihtiyacı ve sohbet etme türleri, günümüzde farklı bir şekil almaya başladı ve çok çeşitlilikten, tek çeşitliliğe doğru gitmeye başladı.

İnternet üzerinden canlı ya da telefonla yapılan sohbetlerin birçoğu, kızlarla ve Trsohbet diye tabir edebileceğimiz bir format tadır. Sohbet dinle hatları, bu yönü ile sadece erkeklere hitap etmeye başladı.

Ancak az da olsa psikolojik danışmanlık hatları ve devletin vatandaşlarına sağladığı, kurumsal numaralar da, sıcak sohbetin yanında bulunan diğer alternatifler arasında yer alıyor.

Dini Sohbet dinle hatları, 900’lü numaralardan farklı operatör numaralarına doğru evrimleşti. Voip arama türünün yaygınlaşması ile birlikte, mobil telefonlarda yer alan uygulamalar üzerinden, Yazılı sohbet yapabilmek olanaklı hale geldi. Bunun yanı sıra, sabit hatlardan aranabilen, sohbet dinle hatları yurt dışın dan bile aranabilecek bir şekle büründü.

sohbet tanesi SOHBET DİNLE RAHATLA

İslami Sohbet dinle hatlarının birçoğunun, erkeklere yönelik olduğundan bahsetmiştik. Bu iş için eğitilen kızlar, telefonun diğer ucundaki erkek dinleyicilere, duymak istedikleri sözleri söylüyorlar. Yani bir tür alışveriş gibi olan bu uygulamadan, birçok müşteri memnun görünüyor.

Talebin artması doğrultusunda, sohbet tanesi hatlarının sayısı ve bu hatlarda hizmet veren bayanların sayısı oldukça artmış durumdadır. Gelecekte teknolojinin daha da gelişmesi ile birlikte farklı bir şekilde karşımıza çıkabilir. Ancak ihtiyaçlar hiçbir zaman değişmez.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır Dikkat SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır Dikkat

En Uygun SEO Makale sayısıyla doğru orantıda artan bir grafik çizmektedir. Makalelerin sayısı, niteliği, özgünlüğü ve kullanıcı odaklı sağladığı...

DEVAMI
En İyi WordPress Anında Bildirim Eklentileri En İyi WordPress Anında Bildirim Eklentileri

Website sahiplerinin tamamı, ziyaretçilerinin düzenli olarak içerik okumak, etkileşim halinde olmak ve ürünleri satın almak için sitelerine tekrardan gelmelerini ister....

DEVAMI
Üçretsiz En İyi Web Site 2019 Üçretsiz En İyi Web Site 2019

Selam arkadaşlar www.sohbettanesi.com Sohbet Ailesi olarak sizlere bu gün güzel bir konu hakkında bilgi vereçez. herkes kendi sitesinin tanıtımını...

DEVAMI
.