SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sohbet Dünyası

Sohbet Dünyası

Teknoloji iletişim alışkanlıklarımızı oldukça ciddi biçimde değiştirdi değil mi? “Nerede o eski günler” diyoruz ama eski günlerde Almanya’da ki kuzenimizle birkaç tıkla görüşemiyor, Hollanda ile mektup arkadaşı olup haftalarca cevap bekliyorduk. Sohbet mi? O da ne…

Telefonlar hala oldukça pahalı, kaldı ki telefonlarda muhabbet etmek teknolojinin diğer imkanları kadar eğlenceli de değil. Hatırlar mısınız? Bir zaman lar IRC çılgınlığı ne boyutlara ulaşmıştı. “A/S/L” kavramını bilmeyen yoktur herhalde. Dünyanın öbür ucundan hiç tanımadığımız insanlarla tanışmak fikri oldukça heyecan vericiydi ki, pek çoğumuz bildiğimiz birkaç kelime yabancı dili belki de buraya borçluyuz. sohbet tanesi Chat hayatımızın adeta ayrılmaz bir parçası değil miydi?

Tabii zaman içerisinde teknoloji ile birlikte alışkanlıklar da değişti. Her ne kadar aslında Mirc altyapısı hala var olsada, eski popülerliğini koruduğu söylenemez. Zira artık mobil teknoloji hayatı bambaşka bir boyuta taşıyor ve yeni dinamik web altyapıları ile bambaşka çözümler üretilebiliyor. Bugün mevcut web altyapısı ile dahil olabileceğiniz pek çok chat ortamı mevcut ve artık muhabbet için uygun zemin aramanıza gerek bile yok. ICQ, Forumlar, sözlükler derken, ulaştığımız nokta artık sosyal platformlar.

Birçoğumuzun en az bir sosyal platformda üyeliği var ve milyonlarca insan bu platfomları mobil cihazlarından anlık olarak takip ediyor. Yani artık sohbet anlık, muhabbet sınırsız desek yanlış olmaz. Tabii burada sohbet ettiğimiz kişilerin kimlikleri de kamuya açık olduğundan, gönlümüzde anonim sohbet yapabilme şansımız da pek yok. Ayrıca tanımadığımız kişilere kimliklerimizi gizleyerek erişmemiz de sınırlı kaynak tarafından sunuluyor. Oysa chat öyle miydi?

sohbet tanesi sohbet için sohbet tanesi Chat hala hizmetinizde!

Kimliğinizin gizli kaldığı anonim sohbetleri yapabildiğiniz özel platformlar hakkın da bilginiz var mı? Bu ihtiyaç pek çok kimsenin arayışı konumunda ve ciddi bir kullanıcı kitlesi buna ihtiyaç duyuyor. 80’lerin telsizle arkadaş arama furyası, 90’larda sohbet tanesi ile günümüzde ise özel muhabbet platformları ile elbette devam ediyor. Maksat muhabbet olsun diyorsanız, sizin için de uygun çözümler bulunuyor.

Konuşmaya ve yazmaya devam ettiğimiz sürece sohbet edeceğiz. Ve modern teknoloji bize bu noktada pek çok fırsatı sunuyor. Teknolojiden önce sahip olmadığımız pek çok kabiliyete artık sahibiz ve dünya artık çok küçük. Birkaç tuşla on binlerce kilometre ötedeki hiç tanımadığımız birisine hal hatır sorabilir, tanımıyor olmamıza rağmen onunla muhabbet edebiliriz. Ya da istersek, aynı dili konuştuğumuz kullanıcılarla sohbet edebilir ve zamanımızı kaliteli iletişim kurarak değerlendirebilir. Ne mutlu Chat icat edilmiş diyeceğimiz pek çok çözüm şimdi hizmetimizde.

Bedava Sohbet 

Telefonla iletişim kurmak elbette bir maliyet. Peki neden bedava iletişim kurmayasınız. Sizinle aynı kafadan kullanıcılarla aynı zemini paylaşmak, konferans görüşmelerin yanı sıra özel sohbetler yapmak, mükemmel arkadaşlıklar kurup, dilerseniz bütünüyle anonim biçimde sohbeti sürdürmek veya arkadaşlıklarınızı fiziksel ortama taşımak gayet basit.

Tek yapmanız gereken sohbet tanesi altyapısı sunan platformlardan birisine ücretsiz biçimde üye olup, muhabbete hemen katılmak. Büyük küçük herkesin keyifle kullandığı sosyal iletişim ağları olan sohbet tanesi Chat odalarında, sınırsız sohbet sizi bekliyor.

Maksat muhabbet olsun mottosu ile hizmet veren sohbet platformlarında, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için dertleşmek ve sohbet etmek mümkün. Boş zamanlarınızda yeni arkadaşlıklar kurmak ve dostlarınızla doyasıya muhabbet etmek ve hoş vakit geçirmek için Chat ihtiyacını olan her şeye sahip. Kimlik bilgisi ve cep telefonu onayı gibi süreçler olmadan, bütünüyle anonim kalıp, yalnızca güvendiğiniz arkadaşlarınızla yakınlaşıp, geri kalan kullanıcıları kolayca görmezden gelebileceğiniz ve çok eğleneceğiniz chat zeminlerin kolayca ulaşın.

 hemen sohbete başlayın.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

TrsohbetMobil TrsohbetMobil

Trsohbet Mobil türkiye ve Dünya üzerinde arama motorlarına yaptığınız Sohbet siteleri aramalarında karşınıza bir çok sohbet siteleri çıkmaktadır. Bu listeden sizin...

DEVAMI
Kızlarla Sohbet etmek Kızlarla Sohbet etmek

Kızlarla Sohbet etmek Çevrenizde çok fazla erkek olabilir ve artık kendinize yeni kadın arkadaşlar elde etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınlarla...

DEVAMI
Muhabbet Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Chat

Muhabbet Sohbet Chat Sohbet siteleri Sohbet tanesi,Sohbettanesi,denildiğinde aklımıza gelen Mobil platformlardan kaliteli sohbet sitesi Sohbettanesi.com kaliteli hizmete devam...

DEVAMI
.