SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sıra Bulucu Nedir

Sıra Bulucu Nedir

Selam Deyerli okurlarımız Bu gün sizlere Sıra bulucu Nedir. Ne işe yarar onu kısaca anlatacaz. IHS Ücretsiz Seo Araçlarından bir diğeri de Anahtar Kelime Konumu Denetçisi Aracıdır. IHS, farklı anahtar kelimeler için web sitelerinin arama sonuçlarındaki yerlerinin neresi olacağını görmek isteyen sizin gibi online pazarlamacılar için bu aracı geliştirdi. Geliştirilen bu araç, bir anahtar kelimenin arama sonuçlarındaki konumunu inceleyebilmek için Google’ı 50 sayfaya kadar araştırabiliyor.

Aşağıdaki adımları izleyerek bu ücretsiz aracı kullanabilir ve farklı anahtar kelimeler için web sitenizin arama sonuçlarındaki yerinin neresi olacağını görebilirsiniz:

  • İlk olarak web sitenizin ana sayfasının URL’sini girin.
  • Anahtar kelimelerinizi ‘anahtar kelime’ kutusuna girin. Örneğin web sitenizde konusu “Ücretsiz SEO Araçları” olan bir içerik var ve bu içeriğin arama sonuçlarındaki konumunu kontrol etmek istiyorsunuz. Bunun için kutuya yazmanız gereken anahtar kelimeler ücretsiz SEO araçları, SEO araçları ücretsiz, en iyi ücretsiz SEO araçları, SEO için en iyi araçlar gibi anahtar kelimeler olmalıdır. Anahtar kelimeleri yazarken her bir kelimeyi ayrı bir satıra yazıyor olduğunuzdan da emin olun.
  • Web sitenizin Google üzerinde kaçıncı sıraya kadar kontrol edilmesini istediğinizi seçin. Bu ücretsiz Anahtar Kelime Konumu Denetçisi Aracı, Google üzerinde 500. sıraya kadar olan konumları kontrol edebiliyor!
  • Ve son olarak da Anahtar Kelimenin Konumunu Bul seçeneğine tıklayın ve bekleyin. Eğer içeriğiniz arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan bir konuma sahipse, araç bunu birkaç saniye içinde tespit edecektir. Fakat içeriğinizin anahtar kelimeleri 50, 60, ya da 100 gibi daha ileri konumlarda ise, araç tam konumları tespit edebilmek için biraz süreye ihtiyaç duyacaktır.

IHS Ücretsiz Seo Araçlarından Anahtar Kelime Sıra Bulucu Aracı’nın yardımıyla, hangi anahtar kelimelerin iyi sıralamalar elde ettiğini, hangi anahtar kelimelerin ise başarısız sonuçlar elde ettiğini hızlı bir şekilde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca aracımız, girmiş olduğunuz anahtar kelimeleri ya da anahtar kelimeler grubunu, web sitenizin hangi sayfasında yer aldığı fark etmeksizin kolaylıkla bulabilir!

Bu araç ile birlikte artık farklı sayfaların arama sonuçlarındaki konumlarını öğrenmek için Google ve Yahoo üzerindeki sayfaları tek tek kontrol etmeniz gerekmiyor. IHS’nin Anahtar Kelime Sıra Bulucu tüm bu işlemleri sizin için tek bir tıklama ile yapabilir.

Anahtar Kelimelerin Arama Motorlarındaki Konumları Nasıl Geliştirilir?

Google; domain yaşı, site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon ve anahtar kelime bulma gibi belirli faktörlere hakimdir. Bu yüzden ilk olarak size, sitenizin site içi optimizasyonunu yapabilmeniz için kullanmanız gereken doğru anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olacak olan Anahtar Kelime Sıra Bulucu Aracımızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Diğer tavsiyelerimiz ise: Özgün ve uzun bir içerik yazın, rekabet gücü düşük olan uzun kuyruklu anahtar kelimeleri tercih edin, web sitenizin hızlı ve duyarlı olduğundan emin olun ve ayrıca itibar gösterilen backlinkler oluşturun.

 

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır Dikkat SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır Dikkat

En Uygun SEO Makale sayısıyla doğru orantıda artan bir grafik çizmektedir. Makalelerin sayısı, niteliği, özgünlüğü ve kullanıcı odaklı sağladığı...

DEVAMI
En İyi WordPress Anında Bildirim Eklentileri En İyi WordPress Anında Bildirim Eklentileri

Website sahiplerinin tamamı, ziyaretçilerinin düzenli olarak içerik okumak, etkileşim halinde olmak ve ürünleri satın almak için sitelerine tekrardan gelmelerini ister....

DEVAMI
Üçretsiz En İyi Web Site 2019 Üçretsiz En İyi Web Site 2019

Selam arkadaşlar www.sohbettanesi.com Sohbet Ailesi olarak sizlere bu gün güzel bir konu hakkında bilgi vereçez. herkes kendi sitesinin tanıtımını...

DEVAMI
.