SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet

Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet

Selam Herkese Hayırlı Akşamlar Yeni Makalemizde Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet  den bahsedecez  Rize nin Çayına Rize nin Yeşilliğine davet edemim cek kadar kısıtlı olmakta sizlere Rize Sohbet sitesi olan bu sayfamızda Rize nin çayı kadar Rize Nil Aydır yaylası gibi güzel seviyeli sohbet ortamı hazırlamayı kendimize bir görev bilmekteyiz sevgili Rizeliler.

Burası Rize Chat odası aramasına tabi olup Rize Canlı sohbet imkanlarına dahil olmak isteyenlerin yani dünyanın sohbet sitesi.

Rize bildiğiniz üzere Yukarı karatenizde bulunmakta Artvin ve Trabzon yakın bir ilimizdir. Sevgili Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Güzel Rize ilimizdendir.

 

Rize Doğasıyla O tertemiz havasıyla Her yıl orayı ziyaret eden gezme görme anlamında gidenlerin hep aklında kalan çok enfes bir doğaya sahip Karadenizcin şirin güzel illerindendir.

Rize üniversitesi sohbet ortamınıza bu sayfamıza taşımamız dada sebep her zaman dediğimiz gibi sevgili öğrencilere dersler aksatılmama şartıyla bu güzel ortamda sohbet ve Chat muhabbetlerini boş zamanlarında geçirme imkanlarına dahil olabilirler.

 

Bu sayfamıza illa sohbet tanesi halkı ziyaret edecek diye bir kayda yok orayı insanlarını merak edip onlarla sohbet etmek isteyenlerde muhakkak sayfamızı ziyaret edecekler bizlerde Rizelilerle konuşma arkadaşlık kurmalarına vesile olma durumlarına gireceğiz.

Eğerci bu şekilde giriş yapan dostlarımız olursa Rize ye gitmeye merak salmış arasa veya niyet etmişler salar muhakkak gezmelerini görmelerini istediğimiz bir kaç nokta vardır Tur firmalarıyla gidecek olanlara bir şey dememize gerek yok bile onlar bu işin ustaları her yıl binlerce kafileyi Karadeniz turuna çıkarmaktadırlar.

Aydır Yaylası birinci noktamızdır , sohbet tanesi Sohbet kalesi  ve zilkade bunlar bizim bildiğimiz üç nokta sayısı belli olmayan daha nice noktalara sahip bir ilimizdir.

Rize nim ilçeleri: Ara deşen , Çamlıhemşin , sohbet tanesi Chat, Derepazarı , Fındıklı , Güneysu , Hemşin , İkizdere , İyidere , Kalkandere , Pazar olmak üzere bunlardır.

Sizlere Rize Sohbet kanalları da Dünyalar dolusu hoş sohbetler dileriz..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Sohbet.Be Sohbet.Be

Sohbet.be Ailesi evet yanlız mısın ? mululuğu bulamadın mı ? huzur mu arıyorsun ? o zaman hoş geldin. sevgimizle...

DEVAMI
Omegle Chat Omegle Sohbet Omegle Chat Omegle Sohbet

Omegle Chat Omegle Sohbet Zamanının birçoğunu dışarda geçiren insanlar kadar bilgisayar ya da telefon başında harcayanlarda günümüzde bir hayli...

DEVAMI
Chatyaz.Com Chatyaz.Com

Chat Yaz,Chatyaz,Yaz sohbet sitesi Türkiyenin ve Avrupanın en güzel sohbet adresi halini almıştır. Sohbet yaz Chatyaz ile en kaliteli sohbetler seninle...

DEVAMI
.