SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Mobil sohbet Yenilikler

Mobil sohbet Yenilikler

Gündelik hayatın stresinden bir an olsun sıyrılıp, hiç tanımadığınız insanlarla dahi bedavaya sohbet edebileceğiniz bir zemin arıyorsanız, mobil sohbet sizi çağırıyor. Mobil cihazların hemen herkesin elinde olduğu günümüzde mevcut internet şebekesini kullanarak, herhangi bir ek ücret ödemeden sohbet edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Mobil sohbet uygulamasını cihazınıza yüklemek veya yerleşik internet tarayıcı ile bağlanmak. Sisteme giriş yaparken hiçbir kişisel bilginiz vermiyor ve kayıt olmuyorsunuz. Tamamen anonim bir şekilde chat yapabileceğiniz uygulamaya ise uygulama marketlerinden erişebiliyorsunuz. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve dilerseniz her gün başka bir sosyal çevreye yelken açabileceğiniz uygulamaya hemen dahil olun. Chat sistemi asla izinizi sürmez ve bilgilerinizi kaydetmez. Sistemin doğası gereği izlenebilmesi mümkün değildir. Bu sayede gizliliğinizi koruyarak bu platformlarda dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

sohbet tanesi Chat Nedir?

Chat, İngilizce kökenli, ayak üstü sohbet manasına gelen bir kelimedir. Tabii Mobil sohbet bunun oldukça ilerisinde bir uygulama zeminini kullanıcılarına sunmaktadır. Noktadan noktaya veri transferi mantığı ile çalışan sistem, bir sunucu üzerinde bir çok kullanıcının bağlanarak yalnızca metinle iletişim kurmalarını sağlar. Kullanıcıların gönderdikleri mesajlar cihazları açık kaldıkça kalıcıdır. Sunucu veya kullanıcı sistemi kapattığında yazışma geçmişi silinir. Dolayısıyla chat uzun zamandır anonim sohbet için en çok tercih edilen zemindir. 90’lı yıllarda internet dendiğinde akla ilk gelen unsur olan mIRC sistemi, günümüzde Mobil sohbet uygulamaları ile ceplerimize taşındı. Üstelik artık çok daha hızlı ve verimli, neden siz de denemiyorsunuz?

sohbet tanesi Mobil Sohbet Nasıl Kullanılır?

Mobil sohbet uygulamasına dahil olmak için öncelikle internete bağlı bir cihaza ihtiyacınız var. Bilgisayar veya mobil cihazlarla kullanabildiğiniz sisteme, dilerseniz uygulama üzerinden veya internet tarayıcı ile bağlanabilirsiniz. Sisteme bağlandıktan sonra yapmanız gereken tek işlem; kullanıcı adınızı seçmek olacaktır. Tercih ederseniz, sisteme kayıt olarak özel üye olabilir ve kullanıcı adınızı rezerve edebilirisiniz. Özel bir nickname sahibi olabilmenizin de mümkün olduğu sistem, 7 gün 24 saat açık kalmakta ve kullanıcılar dahil oldukları ölçüde yazışabilmektedir.
Sistem herhangi bir güvenlik riski barındırmaz. Chat alt yapısı üzerinden bilgilerinize, lokasyonunuza veya diğer herhangi bir bilgiye erişilebilmesi mümkün değildir. Sistem yapısı gereğince kendisi dahi sizin nerede olduğunuzu tespit edemediğinden, kötü niyetli kişiler veya kimliğinizi öğrenmek isteyenlerin Mobil sohbet yazılımını kullanarak herhangi bir amaca erişmeleri mümkün değildir.

Mobil sohbet uygulamasında, her chat alt yapısında olduğu gibi sohbet odaları vardır. Dilediğiniz sohbet odasına giriş yapabilir, hatta dilerseniz siz bir oda açarak kullanıcıların buraya bağlanmalarını sağlayabilirsiniz. Özel sohbetleriniz için birebir ekran açabileceğiniz gibi, kanalda tüm grubunuzla sohbet de edebilirsiniz.
Sistemde açık ve aktif biçimde kullanılan bir çok Mobil sohbet kanalı bulunur. Bu kanallardan dilediğiniz herhangi birisine bağlanabilir, sohbet deneyimini dünyanın her yerine taşıyabilirsiniz. Zira mobil sohbet uygulamasını kullanmak için wifi veya sabit internet bağlantıları gerekmez. Otobüste, uzun yolda veya şehrin herhangi bir yerinde akıllı telefon veya tabletlerinizle bağlantı kurabilirsiniz. Sizinle aynı şekilde sisteme bağlanan diğer kullanıcılara doğrudan ulaşabilir ve onlara yazmak için izinli olmazsınız. Elbette kullanıcılar size cevap vermeme özgürlüğüne sahiptir ki, eğer doğru biçimde iletişim kuruyorsanız, yeni arkadaşlıkların kapısı kolayca aralanabilmektedir. Elbette bu platformda da kurallar vardır ki, her kanalın kendine özgü kuralları, açılışta belirtilir. Herhangi bir kural ihlali durumunda sistem sizi uyarmakta ve yönetim tarafından mesaj almakta veya ceza landırıla bilmektesiniz. Bu nedenle sistem içerisinde seviye de oldukça nitelikli olup, saygı çerçevesinde sohbet tanesi kurulabilmektedir.

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

TrsohbetMobil TrsohbetMobil

Trsohbet Mobil türkiye ve Dünya üzerinde arama motorlarına yaptığınız Sohbet siteleri aramalarında karşınıza bir çok sohbet siteleri çıkmaktadır. Bu listeden sizin...

DEVAMI
Kızlarla Sohbet etmek Kızlarla Sohbet etmek

Kızlarla Sohbet etmek Çevrenizde çok fazla erkek olabilir ve artık kendinize yeni kadın arkadaşlar elde etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınlarla...

DEVAMI
Sohbet red Sohbet red

Sohbet.Red Yalnızlıktan bıktın yapacak hiçbir şey yok ama hayatının aşkını henüz bulamadın .Sohbet Tanesi,Geveze sohbet,Geveze Chat,Mobil Sohbet,Mobil Chat, Biliyor...

DEVAMI
.