SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

sohbet tanesi Sohbet Kurulları

sohbettanesi.com topluluğunun ortak liseli sohbet odası’dır ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarla tanışma fırsatı vardır, burada herhangi bir kayıt gerekli değildir.

 

Lobi kızlar, erkekler, gençler, çocuklar, erkekler, kadınlar ve sohbet etmeyi seven herkes içindir. Odanızı kayıtlı olmayan bir konuk olarak veya kayıtlı bir kullanıcı olarak kullanabilirsiniz.

 

Düşüncelerinizi genel sohbet odasında Lobide paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, şahsen sohbet satırında kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı asla tavsiye etmiyoruz, zira dünya genelinde birçok türde kullanıcı var ve hepsine güvenemiyoruz.

 

Kişisel mesajlaşma için özel modlu sohbet özelliğini kullanabilirsiniz.

 

Arkadaşınızı ve kolejcilerle odanızı paylaşırsanız memnun oluruz.

 

Çevrimiçi ağımızın kalitesini korumak için bazı kurallar ve koşullar getirdik.

 

Liseli Sohbet odası’nı kullanmak için aşağıdaki kuralları kabul etmeniz gerekir. Lütfen onları dikkatle okudum ve odaya girdikten sonra onlarla aynı fikirdeydin.

 

 

SOHBET ODASI KURALLARI

 

1-)Bu, aile için güvenli bir sohbet şebekesidir, bu yüzden lütfen burada iyi bir kullanıcı olarak sohbet edin.Lütfen oda üzerinde spam göndermeyin.

 

 

2-)ırkçılıkla ilgili konuları görüşme izninizyok.

 

 

3-)Lütfen sohbet odasında reklam yapmayın.Bağlantıları, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini herkese açık olarak paylaşma yetkiniz yok

 

4-)Eğer herhangi bir ihlal tespit edersek o zaman odadan atılırsın. Bunu tekrar tekrar yaparsanız, ip adresiniz veritabanımızdan kalıcı olarak yasaklanacaktır.

 

5-)Biz sadece ücretsiz bir servis sağlayıcı olduğumuzdan liseli sohbet odasın’da herhangi bir şeyden sorumlu olmayacağız. Sohbet geçmişini ve kullanıcıların giriş geçmişlerini asla kaydetmemekteyiz.

Liseli sohbet odası

.