SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Kanka Sohbet Kanka Mobil Sohbet

Kanka Sohbet Kanka Mobil Sohbet

İnsanların Artık kullandıkları Mirc Sohbet Siteleri Günümüzde pek çok farklı kategoride yer almıştır. İnsanlar bilgisayar programları kullanalar arattıkları ve girdikleri  Mobil Sohbet odaların da  güzel zamanlar geçiriyorlar.  İnsanlar  artık mire kullanmaya biraz son vermiş durumda teknoloji ile ilerleyen  dönemlerde sizlerde teknolojiye ayak uydurarak Mobil Sohbet programını akıllı telefonlarınıza veya  tabletlerinize indirerek oturduğunuz yerden  mirc sohbet etmenin tadını  çıkara bilirsiniz. Dediğimiz gibi insanlar artik bilgisayar başında oturmak istemiyorlar özellikle yaz aylarının geldiği bu zamanlarda tatile çıkarken  sokağa çıkarken  bilgisayarlarda ettikleri sohbetlerin daha güzel ve daha sağlıklı bir ortamda sağlamak için  kullandıkları mirc mobil  programı sayesinde sohbetlerine kaldıkları yerden devam ede biliyorlar. Günümüzde  piyasada akıllı telefon kullanan o kadar çok insan vaki bunların hepsini bir araya aldığımı zamanlarda  görüyoruz ki mirc sohbet kullanan kişiler artık daha keyifli ve güzel zaman geçirmek için  telefonlarına ücretsiz dowland ettikleri bu mobil mirc  programları sayesinde  sevdikleriyle dostlarıyla daha güzel zaman geçirdiklerini görüyoruz. Türkiye pazarına  üç dört yıl önce kadar giren Mobil Sohbet programı Türkiye’de gerçekten çok büyük bir etki  yaratmış durumda artık web site bazında Google’da  mirc mobil  kelimesini aratan ve  bu sıralamada üst sıraya çıkmak için o kadar çok zaman harcıyorlar ki bunları bir hesapladığımızda ne  kadar emek harcandığını bilseniz emin olun yapılan işlemlere saygı duyarsınız. Kaldı ki  insanların artik yapılan emeklere bile saygısı olmadığını görmekteyiz.  neden diyeceksiniz.  Bizlerin işi google sıralamasın da Mobil Sohbet kelimesini kullanarak üst siralar’a çıkarak bir sohbet mirc porteli oluşturmak oluyor ilk hedefimiz Neden mi Sohbet  programları diyorsunuz ?
1-) Birbirlerini hiç tanımayan insanlar’in ne kadar uyum ve düzen içinde birbirleriyle daha güzel sohbet ettiklerini görmek istiyorsanız bu Mobil Sohbet  odalarında sizlerde yer alabilirsiniz ve çoğu odalar ücretsizdir.
2-) insanlar bu odalara daha çok sohbet etmek , radyo dinlemek ve yanlızlıklarin gidermek için gelirler  bir takım insanlarda  bu tarz yerlerde huzur kaçırmak veya keyif bozmak için gelirler  bu tarz insanlar   her yerde ve her zaman karşımıza çıkmıştır.
3-) kimi insanlarda  orta yaşın üstünde olan insanlar emekli olmuşlardır ve her şeyleri vardır sadece  evde zaman geçiremeyen ve  ne olursa olsun burada Mobil Sohbet etmeyi seven insanlardır ve bu tarz insanlar artık bu  tarz odalarda kendilerine çok güzel gruplar kurarak sabahlara kadar mirc sohbet ederler.
4-) Sizlerde bu insanların arasında yer almak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sevgiyeydi ve saygıyı korumak olacaktır. Sonuçta insanlar burada olmaktan keyif alıyorlar ve  bu keyfi kimsenin kaçırmaya  hakkı olmadığını düşünüyoruz.

 

sohbet tanesi

 

sohbet tanesi Sohbet Odaları Neden ücretlidir  ?

1-) Sohbet odaları  ücretli olma nedenleri çoğunluklu  site kurucularının çok fazla alan adı alarak ve  yıllık 5oo TL kadar ödenmesi kolay olan bir rakamı abartmaları ve  insanların üstünde baskı kurmalarıdır. örneğin :  Benim sitemde çok user var sizlerde  gelin yöneticilik istiyorsanız  ücretli aminlik  veya kanal görevliliği veriliyor. Buınlar’a aldanmayın ve bunlara izin vermeyin  internetinizin parasını sizler verirken sizler sohbet ederken neden onlara para kazandırmak gibi bir niyetiniz olmalı. Zaten sitelerine girerek sitelerinde bulunarak  onar’a bi nevi sanal  para kazandırıyorsunuz sanal para olarak da değil gerçek anlamda paradır.

2-)sohbet tanesi Chat Siteleri hep ücretli mi olacak diyorsanız Türkiye pazarında o kadar çok mirc mobil sitesi var ki  artık her gün ama her gün mirc sitesi  açılıyor diye biliriz. aslında herkesin  bir grubu var herken kendi odasında sohbet etmek istiyor bu aslında çok güzel bir şeydir ve  taktir edilmelidir sonuçta mirc mobil yalan insanlar para vermezler ama onlara bu ortamı sağlayan insanlar para verirler bunlarda onların farkında bile olmazlar  perde arkasında olan ne vardir kimse bilemez tabi konu muhabbet olunca her şeyin güzel olacağını düşünüyorum.

3-)sohbet tanesi Sohbet İnsanlar emek harcayıp Mirc sohbet tanesi  Mobil odaları kuruyorlar kendilerini bilmezler ve  mirc aleminde ” LAMER” diye adlandırılırlar. ve bu tarz insanlar hiçbir yerde barınamazlar ve hiçbir şekilde dostları arkadaşları olmaz. sadece  bu tarz insanlar kullanılırlar  ve kullandıklarını anladıkları anda her yere saldırı yaparlar. İnsanların emeği varken  para harcamışken onların değerlerine zarar vermeleri hiç doğru değildir. Biz artık bu tarz saldırı yapanların ” İP” adreslerini alarak kişilik haklarımıza ve  para harcadığımız için maddi zararımızın  karşılanması için  bilişim suçlarina  sevk ediyoruz şikayetçi  oluyoruz sizlerde bu şekilde yapa bilirsiniz.Sonuçta  bu tarz Mobil Sohbet odaları oluşturan ve kuran insanların bir hayali var o hayalleri kimsenin çalmasına yıkmasına harap etmesine kimsenin hakki olduğunu düşünmüyorum.

 

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

TrsohbetMobil TrsohbetMobil

Trsohbet Mobil türkiye ve Dünya üzerinde arama motorlarına yaptığınız Sohbet siteleri aramalarında karşınıza bir çok sohbet siteleri çıkmaktadır. Bu listeden sizin...

DEVAMI
Kızlarla Sohbet etmek Kızlarla Sohbet etmek

Kızlarla Sohbet etmek Çevrenizde çok fazla erkek olabilir ve artık kendinize yeni kadın arkadaşlar elde etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kadınlarla...

DEVAMI
Muhabbet Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Chat

Muhabbet Sohbet Chat Sohbet siteleri Sohbet tanesi,Sohbettanesi,denildiğinde aklımıza gelen Mobil platformlardan kaliteli sohbet sitesi Sohbettanesi.com kaliteli hizmete devam...

DEVAMI
.