SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Evliler sohbet

Evliler sohbet diye başlık mı olur diyorsunuz değil mi?
Olmaz olmaz demeyin inanın her şey oluyor şu hayatta. Evliyim, aşığım diyen o kadar çok insan var ki.
Bu yazıdan belki eşlerin birbirine duyduğu aşkı beklersiniz. Lakin bu yazım da eşlerin birbirine duyduğu aşkı anlatmıcam.
Evli olupda başkalarına aşık olanların durumunu inceliyorum. Evlilik aşka engel olmuyor. Fakat böyle bir aşkı yaşamakta çok zor.
Bugün konum bekar sohbet eden dostlar haricinde, dul sohbet eden ve evlisohbet eden dostlar.
Kesinlikle yanlış anlaşılmasın en çok karşımdakini bilmeden incitmekten korkarım. Kesinlikle ne yargılıyor nede kınıyoruz. Herkesin biraz kafa dağıtmak ihtiyacı oluyor.
Fakat görüyorum ki eşine sadık kalan insanlar beş parmakla sayılacak kadar az. Galiba chat siteleri içinde evliliğinde problemi olanlar çoğunlukta. Problemsiz olanlarsa bağımlılık edinmiş.

Hergün bambaska yüzler geliyor ve o yüzler hergün nick değişiyor. Sizlere de garip gelmiyormu?
Kişi neden ne sebeple saklanır. Aslında inanmayacaksınız ama sırf huzur olsun diye. Iki sefer bende bagladığım sunucuda başka nicklerle saklandım.

Sonra radyo sahibi tevazu bir cümle kurdu. Dedimki doğru neden ben saklanıyorum. Oysa benim saklanışım suçumdan değildiki.
İnsanların kaybetme savaşı verirken çirkinleşmesindendi saklanışım. Sonra buna istinaden Radyo den ayrılmış olsam bile oradaki insanların samimiyetine, dostluğuna inanıp sevgili tevazu nun sözüyle nickimden asla çıkmama kararı aldım.

Evli sohbet Ve Evli Chat

Bazen insanların tek cümlesi size yapılanların tek özeti olur. Aslinda bugune kadar hep birşeylerin özetini ben söylerdim. Ilk defa birinden duymak silkenmeme sebep oldu.
LsD kızar sevmez bilirim. Lakin onla huzuru bulayım derken, kendi kendimi suçlu hissettirmişim bunu farkettim.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Evli Sohbet Odaları Evli Sohbet Odaları

evli sohbet Sohbet edip hoş vakit geçirmek isteyenlerin bulunduğu platforma siz de giriş yaparak burada eğlenceli anları gerçekleştirebilirsiniz. Emin olabilirsiniz...

DEVAMI
+18 Sohbet +18 Sohbet

indir Sohbet siteleri son dönemlerin en tanınmış arkadaşlık siteleri arasında bulunmaktadır. Özellikle de iletişim konusu ile ilgili sorun yaşayan veya...

DEVAMI
Travesti Buluşma Noktası Travesti Buluşma Noktası

sohbt Alt yapıları birbirinden farklı olan ama hepsinin aynı amaca hizmet ettiği Chat sohbet programları genelde yalnızlıktan sıkılmış, sevgili yapmak...

DEVAMI
.