SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Dost Sohbet Odaları

Dost Sohbet Odaları

Dost Sohbet Odaları
Dost Chat
Dost Sohbet ailesine hoş geldiniz. Nedenli Dost Sohbet adını aldık diyorsanız öncelikle bizim için önemli olan yarattığımız düzende kalıcı dostluklar elde etmektir.
Dost; bir insana sevgi ve saygı yönünden daha bağlı arkadaşlıktan daha öte ve kimi zamanlar ailemize bile açamadığımız sırları paylaşabildiğimiz kişidir. Dost; mutlu günümüzde olduğu kadar acı günümüz dede yanımızda olan kişidir. Dost; hüznümüze , kederimize, sevincimize ortak olan kişidir. Dost edinmek zordur. Herkesi dostumuz sanırız ama bazı olaylar başımızdan sonra kimin dost kimin dost olmadığını anlarız.
Dost Sohbet sizinle bu kadar yakın olmak istiyor. Biz sizin dostunuz olabilmeyi hedefliyoruz bizimle sevgi ve saygı çerçevesinde yakınlık kurabilir , ailenize söyleyemediğiniz sırları paylaşabilir. Mutlu gününüzde ve acı gününüzde yanınızda olmamızı isteyebilirsiniz. Hüznünüze ,kederinize, sevincinize ortak edebilirsiniz.

Sohbet sayfamızdaki bütün kullanıcılarımızın amacı kendine dost edinmektir. Bazen yüz yüze söylemediğiniz şeyleri yazarak dile dökmek bizi daha fazla rahatlatabilir. Bunu boş bir kağıda değil de sizi dinleyen birine yazarak sohbet edebilme şansıda elde etmiş olursunuz. Karşılıklı sohbet ederken hem derdinizi hem sevginizi paylaşır akıl alabilir veya akıl verebilirsiniz.
Sizin dostluğunuzun samimi olduğunu anlayan kişiler zaten kendiliğinden size geleceklerdir. Bizde sizi ve dostlarınızı her türlü şeye karşı korumak ve devam ettirmekle görevliyiz. Burada ki sohbetlerin sadece burayla sınırlı olduğunu düşünmeyiniz ilerleyen zamanlarda daha yakın bir bağ kurma şansınızda olacaktır. Bunun emsallerini çok defa gördük inanın bu adım daha sağlam olabilir. Samimi bulduğunuz kişiyi bur dan tartma imkanına sahipsiniz . Neler sever neden nefret eder görüşleri nedir ve ilerdeki günlerde bunların size faydası olacaktır.
Dost Sohbet olarak sizi de dostlarımızın arasında görmekten memnuniyet duyacaktır. Güvenebileceğiniz kalıcı dostluklar edinmeniz umudu ile..

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Doyasıya Mobil Sohbet Doyasıya Mobil Sohbet

Her an her yerde istediğiniz kişiyle istediğiniz kadar konuşabilmek mi? Ne kadar güzel olurdu değil mi? Sokakta yürürken, parkta...

DEVAMI
Üyeliksiz Chat Üyeliksiz Chat

Sohbet sitesi, insanları bir araya getiren ve arkadaşlıklar kuran bir sitedir. Bu siteleri birbirine önerirek, çoğu kişi bu sitelere...

DEVAMI
Kalıcı Dostluğun Adresi.. Kalıcı Dostluğun Adresi..

Dijital ortamlarda yapılan sohbetlerle uzak mesafeler adeta yakınlaşmış sade-basit bir iki şekille ifade etme kolaylığı sağlanmıştır., uzun cümle kurularak...

DEVAMI
.