SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Aşk Dolu Bir Yaz Tatili

Aşk Dolu Bir Yaz Tatili

Sohbet Yaz geldi çattı, herkes tatil planlarını yapmaya başladı bile. Yazın aşkı bulmak ve yaz tatilini sevgi dolu geçirmek aslında düşündüğünüzden daha kolay. Şimdi size aşk dolu bir yaz tatili için 5 öneri sunacağız. Birisi mutlaka size göre. Hadi, başlayalım.

Aşk Dolu Bir Yaz Tatili

1. Pozitif Olun
Herkes, pozitif, Sohbet enerjik, anlayışlı ve empati kuran insanları sever. Öte yandan bencil ve ısrarcı bir tutumunuz varsa maalesef işler çok zor olacaktır. Pozitif olun, karşı cinsten alacağınız olumsuz yorumların üstesinden gelin ve yolunuza devam edin. Hoşlandığınız kişi sizden hoşlanmıyor olabilir, sorun etmemek çok büyük bir erdemdir.

2. Yeniliklere Açık Olun
Ön yargı denen şey hayatınınız odağında olmasın. Ön yargıları hayatınızdan çıkarın ve yeniliklere yer açın. Daha önce hiç internetten yeni biriyle tanışmadıysanız, bu yaz deneyin. Tatile gitmeden önce, tatile gideceğiniz yerdeki insanları tanımak için Siberalem’de biraz zaman geçirebilirsiniz. Tabii şehrinizde de bir sürü farklı insanla tanışabilirsiniz.

3. Deneyimsel Olun
“Defalarca denedin, defalarca yenildin. Olsun. Yine dene, daha iyi yenil.” sözünde de söylendiği gibi, denemekten asla vazgeçmeyin. Dünyada milyonlarca insan var. Sadece bir kişi konusunda ısrarcı olmak niye?

4. Sınırlarınızı İyi Belirleyin
Biriyle tanışırken, ne ona çok yakın davranın, ne de çok çok uzak… Mesafe koymak konusunda biraz daha özenli olun. İnternetten tanıştığınız kız ya da erkek arkadaşınızı tanımak ve onun kendini ifade etmesi için zaman her zaman en iyi şeydir. Bu aynı şekilde sizin için de geçerli. İlk günlerden çok ilgili, çok aşık, çok hevesli olmak insanların kafasında şüphe uyandırır. Bu yaz tanışacağınız kişilere karşı da aynı hassasiyeti mutlaka gösterin.

5. Yolculuk Planları Yapın
Yola çıkarsınız ya da çıkmazsınız… Bunu bilemeyiz. Yalnız siz yeni tanıştığınız o kişiyle yola çıksanız nereye gideceğinize dair planlarınızı yapın. Onun tatil anlayışını anlamak adına keyifli olabilir.

Keyifli bir yaz için yeni insanlarla tanışmak her zaman çok güzel bir fikirdir. Siberalem’e henüz üye olmadıysanız, buradan başlayın.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır Dikkat SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır Dikkat

En Uygun SEO Makale sayısıyla doğru orantıda artan bir grafik çizmektedir. Makalelerin sayısı, niteliği, özgünlüğü ve kullanıcı odaklı sağladığı...

DEVAMI
En İyi WordPress Anında Bildirim Eklentileri En İyi WordPress Anında Bildirim Eklentileri

Website sahiplerinin tamamı, ziyaretçilerinin düzenli olarak içerik okumak, etkileşim halinde olmak ve ürünleri satın almak için sitelerine tekrardan gelmelerini ister....

DEVAMI
Üçretsiz En İyi Web Site 2019 Üçretsiz En İyi Web Site 2019

Selam arkadaşlar www.sohbettanesi.com Sohbet Ailesi olarak sizlere bu gün güzel bir konu hakkında bilgi vereçez. herkes kendi sitesinin tanıtımını...

DEVAMI
.