SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
sohbettanesi.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Araba şarkıları

Arabada yolculuk yaparken müzik dinlemeyen yoktur. Hatta müzik dinlemek en çok arabada yolculuk yaparken zevklidir ve yolculuğu keyifli bir hale getirir. Arabada müzik dinlemek isteyenler zevkine göre müzik seçse de hareketli parçalar daha çok tercih edilmektedir. Türkçe müziğin yanında yabancı müziklerde ön plana çıkmaktadır.

Yabancı müziğin en çok sevilen sanatçılarından birisi de Ed Sheeran’dır. 1991 doğumlu olan İngiliz şarkıcı aynı zamanda söz yazarı ve albüm yapımcısıdır. 2005 yılında müzik kariyerine başlayan başarılı şarkıcı 2008 yılında Londra da kariyerini devam ettirmiştir. 2009 yılında tam 312 konser vererek adından söz ettirmeyi başarmıştır. ilk albümü + ta yer alan The A Team ve Lego House şarkıları ile iyi bir çıkış yakalayarak dünyada en çok tercih edilen şarkıcılar arasında yer almayı başarmıştır.

Dünyada popülerliği 2012 yılında başlayan ünlü şarkıcı Ed Sheeran 2013 yılında Grammy ödüllerinde The A Team şarkısı ile yılın şarkısı dalında aday olmuştur. İkinci albümü X 23 haziren 2014 tarihinde yayınlanmıştır. Ayrıca İngiltere ve Amerika listelerinde birinci sıradan giriş yapmıştır. Bunun ile beraber Amerika da Top 10’a iki şarkısı ile giriş yapan ilk sanatçı olmuştur. Başarılı bir şarkıcı olan Ed Sheeran Debrett’ın 2017 listesinde Britanya’daki en etkili kişi seçilmiştir. 

Bunların yanında daha birçok beğenilen albümleri bulunmaktadır.  ünlü müzisyenin şarkılarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 Dinlemek için : https://www.mp3dinleindir.com/playlist/arabada-dinlenecek-sarkilar

 

 

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Sohbet.Be Sohbet.Be

Sohbet.be Ailesi evet yanlız mısın ? mululuğu bulamadın mı ? huzur mu arıyorsun ? o zaman hoş geldin. sevgimizle...

DEVAMI
Omegle Chat Omegle Sohbet Omegle Chat Omegle Sohbet

Omegle Chat Omegle Sohbet Zamanının birçoğunu dışarda geçiren insanlar kadar bilgisayar ya da telefon başında harcayanlarda günümüzde bir hayli...

DEVAMI
Chatyaz.Com Chatyaz.Com

Chat Yaz,Chatyaz,Yaz sohbet sitesi Türkiyenin ve Avrupanın en güzel sohbet adresi halini almıştır. Sohbet yaz Chatyaz ile en kaliteli sohbetler seninle...

DEVAMI
.